Informace o naší hospůdce

Hospůdka U Bobra je situována ve vesnici Raškovice v malebném podhůří Beskyd.

Název Hospůdka U Bobra vychází ze snahy majitelů o zachování místní tradice. Naše hospůdka je podnikem, který nabízí 70 míst k sezení, nekuřácké, klidné, útulné prostředí a je vhodným místem pro rodiny s dětmi, všechny přátele dobré kuchyně, v neposlední řadě i pro přátele skvěle ošetřeného piva z nedalekého pivovaru Radegast, k jehož výrobě se používá voda z velmi blízké přehrady Morávka, která Vás v letních měsících osvěží u splavu při naší hospůdce a o kterém se toho můžete spoustu dovědět, ochutnat nejrůznější styly čepování a zjistit, že z jednoho sudu může pivo chutnat pokaždé jinak.

Exteriér Hospůdka u bobra

Nebo se ponořte do doby staré Francie a ochutnejte pravý Absinthe, včetně jeho správného podávání, ochutnejte poctivé destiláty a likéry z rodinného lihovaru rodiny Žufánkovy z Boršice u Blatnice pod sv. Antonínkem, napijte se tradičních (od roku 1879) a skvělých limonád “ZON” z Třebíče, s maximální snahou pro Vás vybereme co nejlepšího reprezentanta moravských vín a všechny produkty se Vám budeme snažit, v maximální možné míře, skloubit s pokrmy našeho kuchařského týmu.

Tým kuchařů, vedený Ondrou Balcarem a Tomášem Braczkem, pro Vás připraví tradiční česká jídla i vybrané pokrmy moderní gastronomie, které jsou reakcí na vývoj české i světové gastronomie prezentované v médiích. Zároveň se však snaží respektovat to, že kvalitní pokrmy, které byly již ve své době geniální a jedinečné, není třeba měnit, nýbrž naopak uchovávat v původní kvalitě.

Každý den pro Vás, náš pan šéfkuchař, připraví chutné polední menu. Můžete se těšit na sezónní nabídku, která je tvořena z právě dostupných čerstvých surovin, například na tradiční českou zabíjačku nebo na svatomartinskou husu. Náš tým pro vás rád připraví oslavu narozenin, firemní večírek, raut či svatební hostinu.

Jsme přesvědčeni, že Hospůdka U Bobra se i pro Vás stane tím nejpříjemnějším místem v širokém okolí, kam se budete vždy rádi vracet.

Myslíme jazykem…!

Váš tým Hospůdky U Bobra